تبلیغات
دانشجویان مهندسی طراحی فرآیندهای نفت دانشگاه آزاد رباط کریم

دانشجویان مهندسی طراحی فرآیندهای نفت دانشگاه آزاد رباط کریم
قالب وبلاگ
نویسندگان


ایران اسلامی با عنایت خداوند منان از ثروت عظیم منابع هیدروکربری  برخوردار است که انها همه دراین نمایشگاه به واسطه ی تولیدات داخلی عیان بود.حضور بسیارفعال شرکت های خارجی و داخلی بیانگر موفقیت های روزافزون است و این موفقیت حاصل نمی شدند مگر با اعمال سیستم مدیریت سرمایه و دارایی جهت حداکثر نمودن ارزش افزوده در زنجیره تولیدات نفت و گاز و ارتباط مستمر وهمکاری با شرکت ها و موسسات علمی و دانشگاه های بین المللی و...
باتوجه به کم تجربگی بعضی از دانشجویان،بازدید تقریبا مفید واقع شده و بعنوان اولین بازدید گروهی تجربه ی نسبتا خوبی بود.
ناگفته نماند این تجربه ی نسبتا خوب می توانست بسیار عالی باشد اگرحمایت مدیر گروه و اساتید دانشگاه از ما دریغ نمی شد.ولی ما همچنان به حمایت های مستمر اساتید و معاونان دانشگاه در فعالیت های آتی دانشجویان امیدواریم.
به امید تسخیر قله های افتخار،شکوفایی،سربلندی علمی و صنعتی ایران اسلامی مخصوصا دانشجویان مهندسی فرآیندهای نفت.

ارسال شده توسط دبیر انجمن مهندسی فرآیندهای نفت


.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


از مهندسی شیمی آموختم.....
از چرخش الکترون ها به دور هسته آموختم که کل جهان به دور مرکز هستی می چرخد و از حرکت پیوسته ذرات چه ارتعاشی چه انتقالی یا دورانی که ثبات و سکون در آفرینش راه ندارد و پیوسته در م
من سیر تغییر و تحول و تکامل هستیم.

ازمهندسی شیمی آموختم که هر چه فاصله ما از مرکز افرینش وخالق هستی بیشتر باشد ما و نیستی ما آسانتر خواهد بود همانطوری که جدا کردن الکترون از دورترین لایه اتم آسانتر است.

از تلاش ذرات بی شعور برای پایدار شدن متعجب شدم و دریافتم که شعوری والا و اندیشه ای برتر در پس پرده هدایت گر نقش ها و طرح هاست از پیوند اتم ها برای پایدارشدن دریافتم که اتحاد در مرز پایداری است و از گازهای نجیب کامل شدن را رمز پایداری یافتم.

از بحث واکنشهای چند مرحله ای و زنجیری آموختم که ما ذره های حد واسط مراحل زندگی هستیم که در یک مرحله واکنش متولد می شویم و در واکنشی دیگر می میریم و هدف آفرینش و خلقت فراتر از تولید و مصرف ماست.

از بحث تعادل های شیمیایی و واکنشهای برگشت پذیر آموختم که جهان تعادلی است پویا و دینامیک که گرچه در ظاهر خواص ماکروسکوپی ثابت و یا متغییری دارد اما در درون در تکاپو و فعال است

از شبکه بلور جامد های یونی آموختم که با وجود تضادها می توان چنان گرد هم آمد و پیوستگی ایجاد کرد که شبکه ای مقاوم در مقابل دماهای ذوب بالا بوجود آید..


... و ازمهندسی شیمی آموختم که از دست دادن فرصت ها واکنش های برگشت ناپذیری هستند که تکرار انها میسر نخواهد بود.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
چت: >

كدهای زیبای ماوس

*
*
*
*
*
*
*
بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران